Non Vi | masáže ve Zlíně

V Non Vi masážním studiu poskytujeme svým masérům potřebný servis pro jejich samostatnou činnost. Mohou tak vykonávat čistě jen to, co umí, v čem se cítí užiteční a jistí. Nemusí ztrácet svou drahocennou energii na vytváření nutného administrativního a provozního zázemí pro své masáže. Předcházíme tak i ztrátám jejich počátečního nadšení, radosti a víry kvůli nízké osvětě masáží a nezdravému konkurenčnímu prostředí.

Rádi bychom našimi zkušenostmi a schopnostmi podobně pomáhali i jiným masérům ve Zlíně, především těm začínajícím. Chceme ale komunikovat i s maséry a masážními studii již zavedenými, abychom společně vytvořili zdravé konkurenční prostředí, které by dokázalo oslovit i ty, kteří masáže dosud z jakýchkoliv důvodů nevyhledávali. Chceme ve Zlíně vytvořit důstojné prostředí pro nové potencionální zákazníky - zajímavé, přehledné, důvěryhodné, dostupné různým věkovým i majetným skupinám.

Non Vi projekt masáže ve Zlíně ne silou, na kterém v současné době pracujeme si klade za cíl zvýšení osvěty masáží a celkové zvýšení úrovně masáží ve Zlíně.

©2019 non vi | Tvorba www stránek Martin Lutonský